Stowarzyszenie Family Cup wraz z Gminą Przemyśl zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w zawodach rowerowych w ramach "FAMILY CYP" 2021 -  XXVI Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim.

Zawody odbędą się 18 lipca 2021 r.

Już po raz IV rywalizacja będzie odbywać się na pagórkowatym terenie Fortu VIII Łętownia.

Ścigać będziemy się na trzech specjalnie przygotowanych trasach. Każda z nich dostosowana jest do stosownego poziomu trudności, odpowiednio dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jak zawsze zapewniamy wszystkim uczestnikom świetną zabawę w rodzinnej atmosferze i wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Biuro zawód otwarte będzie od godziny 8:30.

Ze względu na awarię strony www.familycup.pl, zgłoszenia będzie można dokonać wyłącznie w dzień startu w biurze zawodów.

Wpisowe:

• dzieci do lat 5 - 0 zł
  • dzieci i młodzież w wieku 5-18 lat - 10 zł
  • dorośli - 20 zł
  • 60+ - 0zł

W ramach wpisowego gwarantujemy:  zabezpieczona trasę, posiłek, wodę, upominek.

Startujemy o godz. 10:00.

Każdy uczestnik zobowiązany jest do zapoznania się z regulaminem imprezy.

Kontakt z Organizatorem: tel. 795 466 024

Family Cup 2021 - plakat

Z przyjemnością informujemy, że partnerem oraz sponsorem Rowerowego Weekendu w Gminie Przemyśl i zorganizowanych w ramach niego wydarzeń pn. Forteczny Rajd Rowerowy oraz Family Cup 2021 został Powiat Przemyski 🙂👍👍
Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie !!!