Nowa lokalizacja znajduje się przy węźle „Przemyśl" autostrady A4 oraz skrzyżowaniu z DK77. Giełda to nie tylko samochody, to także potężny bazar używanych przedmiotów, sprzętu AGD, odzieży, artykułów ogrodniczych, sportowych itp. Do końca roku bez opłat targowych promować się mogą: hodowcy gołębi, drobnego inwentarza z terenu powiatu przemyskiego, wyprzedaż garażowa, z wystawek, sprzedający części samochodowe i samochody osobowe, dostawcze, maszyny rolnicze oraz maszyny budowlane. Jedynie opłaty ponoszą sprzedawcy maszyn rolniczych i budowlanych 20 zł za porządkowanie terenu. Jest to największe takie przedsięwzięcie w regionie, które zapewni pracę wielu mieszkańcom naszego powiatu, ale i też umożliwi naszym mieszkańcom zrobienie tańszych zakupów. Co w obecnym, trudnym gospodarczo okresie, nie jest bez znaczenia.

Giełda samochodowa - plakat