W związku ze zmianą operatora obsługującego przewozy autobusowe o charakterze użyteczności publicznej na liniach komunikacyjnych: Witoszyńce – Grochowce – Pikulice oraz Malhowice – Stanisławczyk – Hermanowice – Nehrybka informuje że z rozkładem jazdy można się zapoznać na stronie internetowej przewoźnika - www.damiltrans.pl.

Szczegółowe informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać pod nr tel. 667-661-794. Sprzedaż biletów miesięcznych na miesiąc październik odbywać się będzie w punkcie sprzedaży biletów miesięcznych mieszczącym się w Przemyślu przy ul. Sportowa 5 (wejście od ul. Józefa Kałuży) w dniach: 29 – 30 września 2022 r. oraz 3 – 4 października 2022 r. w godz. od 9:00 do 15:30. W pozostałych miesiącach będzie można nabyć bilety miesięczne bezpośrednio u kierowcy autobusu.

Jednocześnie informujemy, że nie zmienia się ilość kursów w stosunku do dotychczas jeżdżących na tych trasach autobusów MZK linii nr 4, 8 i 16. zarówno w dniach powszednich jak i w soboty, niedziele i święta. Godziny odjazdów i przyjazdów na poszczególnych przystankach są bardzo zbliżone do dotychczasowych obowiązujących.