MPRB działając w imieniu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Rzeszowie,  niniejszym przekazuje informacje w sprawie zmiany miejsca spotkania informacyjnego dla mieszkańców Gminy Przemyśl i Krasiczyn dotyczącego projektowanej obwodnicy Przemyśla w ciągu drogi krajowej nr 28 i nr 77. Miejsca spotkań wraz z ich harmonogramem przedstawiono poniżej:

LP.

DATA

GODZINA

LISTA GMIN

MIEJSCE SPOTKANIA

02.06.2022 r.

GMINA RADYMNO i GMINA ORŁY

Sala narad nr 8 w UG Radymno ul. Lwowska 38, 37-550 Radymno

02.06.2022 r.

GMINA PRZEMYŚL
i GMINA KRASICZYN

Świetlica Wiejska w Prałkowcach

Prałkowce 253, 37-700 Przemyśl

03.06.2022 r.

GMINA MIASTO ŻURAWICA   i GMINA MEDYKA

Sala narad w UG Żurawica, ul. Ojca Św. Jana Pawła II 1, 37-710 Żurawica

03.06.2022 r.

MIASTO PRZEMYŚL

Sala Narad w Urzędzie Miejskim w Przemyślu, I piętro,

Rynek 1, 37-700 Przemyśl

Zainteresowane strony mogą również zapoznać się z planami przebiegu poszczególnych wariantów obwodnicy dla których materiały projektowe zostaną wyłożone we wszystkich Urzędach Gmin przed planowanym spotkaniem informacyjnym dla danej gminy oraz na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/gddkia-rzeszow/akcja-informacyjna---obwodnica-przemysla

Wszelkie uwagi, wnioski i zastrzeżenia do przedstawionych wariantów przebiegów obwodnicy zainteresowane strony mogą zgłaszać na spotkaniach informacyjnych w ww. terminach lub w formie pisemnej na formularzach opinii udostępnionych w Urzędach Gmin oraz na spotkaniach informacyjnych.

Podpisane formularze opinii, dotyczące przedsięwzięcia należy przesyłać w terminie do 17.06.2022 r.  pocztą na adres: MPRB Sp. z o.o., ul. Życzkowskiego 12, 31-864 Kraków, lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przesłane opinie zostaną przeanalizowane i w przypadkach uzasadnionych tj. możliwych do zastosowania ze względów technicznych, prawnych i finansowych oraz środowiskowych zostaną uwzględnione.

O sposobie uwzględnienia wniosku zainteresowane Strony zostaną powiadomione poprzez Raport z Akcji informacyjnej II, który również zostanie podany do publicznej wiadomości w Urzędach Gmin oraz na stronie internetowej GDDKiA.