Wójt Gminy Przemyśl zaprasza na Gminne Obchody Święta Niepodległości które rozpoczną się 10 listopada 2021 o godz.17.00 Uroczystą Mszą Świętą w Kościele Świętej Marii Magdaleny w Ostrowie.

Po Mszy Uroczystości pod Pomnikiem Patriotów Polskich na Placu Zespołu Szkół w Ostrowie.

Uroczystości towarzyszące:

11 listopada 2021 roku

- 14.00 Ujkowice – Uroczysta Msza Święta w Kościele Matki Bożej Szkaplerznej, po Mszy odsłonięcie na miejscowym cmentarzu tablicy poświęconej  pomordowanym przez UPA Mieszkańcom Ujkowic.
- 17.00 Krówniki – Uroczysta Msza Święta w Kościele Matki Bożej Częstochowskiej, po Mszy złożenie kwiatów na grobie polskich żołnierzy pochowanych na miejscowym cmentarzu.

Uczcijmy Święto Niepodległości flagą narodową na naszych domach! Wszystkie uroczystości odbywać się będą przy zachowaniu reżimu sanitarnego!

Plakat - Obchody Święta Niepodległości